Rest in Peace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovNastenkaGalleryHľadaťLatest imagesPrihlásenieRegistrácia
RIPACI
Slapeme na TS3: ts3.ripaci.eu
Vitajte na fore kinshipu Rest in Peace zloženého z českých a slovenských hráčov hrajúcich Lord of the Rings online na Snowbourne.
Prihlaska Raid1210
Posledná téma
» VELMI DŮLEŽITÉ!!!
Prihlaska Emptypre chromos St október 31, 2012 7:57 pm

» Žiadosť o prijatie - Galamori
Prihlaska Emptypre chromos St október 31, 2012 7:48 pm

» prihlaska
Prihlaska Emptypre chromos St október 31, 2012 7:47 pm

» Prihlaska - Misrandhir
Prihlaska Emptypre Beregond Ut október 09, 2012 6:17 am

» Prihlaska
Prihlaska Emptypre Avalon Po október 08, 2012 5:44 pm

» Prihlaska
Prihlaska Emptypre Aurin Pi september 21, 2012 6:26 pm

» zadost
Prihlaska Emptypre Beregond Pi september 21, 2012 5:09 pm

» Avalon Band
Prihlaska Emptypre Avalon Pi september 21, 2012 10:00 am

» Prihlaska
Prihlaska Emptypre Beregond Pi september 21, 2012 8:16 am

máj 2024
PoUtStŠtPiSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

Share  | 
 

 Prihlaska

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Autor Správa

Elgrind
Footman
Footman

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 06.08.2012

Prihlaska Vide
OdoslaťPredmet: Prihlaska   Prihlaska EmptyPo september 17, 2012 6:04 pm

Ahoj,
jmenuji se Karel. Je mi 29let. Rad bych se k vam pridal, kvuli lepsi informaci o hre, parte a zkusenosti v raidech atd. Hlavne je to uz nuda, bez nejake kinship events apod.

MMO a ja: Lotro je muj prvni vetsi MMO. Predtim jsem hral mobilni MMO. Byl to rusky MMO a dokonce cele v rustine, ktery jsem neumel. Byl to Warsepar a ted uz je cele v anglictine. Tam jsem vyhral 2x jejich Arena group-PVP chart, 1xtreti,3xdruhy(dalsi alty pak do TOP20). Pak hra upadla po nastupu free system s moznosti nakupu minci(podobne Lotro) + vetsi hra = vetsi znalost rustine, protoze jsem porad hral na Rusky server a nepresel jsem na anglicky(byl jsem liny).

Lotro a ja: Hraji priblizne od pulce srpnu(hledal jsem dlouho MMO, ktery bych mohl byt resident). Main char mam jako LM(nick Elgrind). Jsem ted na lvl63(westfold jeweller,expert v guilde) a jedu s jednim Holadanem skoro kazdy den solo quests a small fellow. quests. Nejvetsi raid v Lotro zatim byl Thorog(dalsi 50.lvl raid nestoji ani za rec). Mam jeste warden na lvl39(supreme woodworker, jorneyman v guilde)+par dalsi char na crafting(metalsmith,tailor na supreme).
Ucet VIP, kdykoliv(pokud nezapomenu si to zaplatit).
RoH zatim nemam, ale chystam urcite pre-purchase. Urcite bych chtel zamerit na LM,Warden + cappy nebo hunter. Na ostatni nezanevru, ale proste se to neda vsechno stihat za tak kratkou dobu. Online = od 21.h -1.h

R.I.P a ja: hledal jsem dlouho nejake kinship, ktery pravidelne porada raid. Prece jenom na GLFF je to vzdy random fellow. Forum jsem procetl a par lidmi od RIP jsem pokecal pres IM(konkretne si nepamatuji, protoze to bylo v Shire na festiku).

Tak snad mi nejaky Officer zkontakuje brzo. Predem se do ctrvtka(20.9) omlouvam, protoze jsem na prac. cesty a bez rychlejsi internet, takze nebudu moc byt ve hre.

P.S. Kdo nerad cte, tak sorry za delsi prihlasku Laughing


Návrat hore Goto down

Beregond
Lieutenant
Lieutenant

Poèet pøíspìvkù : 259
Join date : 20.09.2009
Age : 32
Location : Karlovy Vary

Prihlaska Vide
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska   Prihlaska EmptyUt september 18, 2012 6:10 am

Prihlaska uplne super, v praci si rad poctu Very Happy Jinak raidy pravidelne chodime, ale jak to chodi podobne i v ostatnich kinech zacatek je vzdy 20:00, kvuli brzkemu vstavani vetsiny pracujicich. LM, Warden se urcite hodi,pokud budes wardenem tankovat byla by to pecka Smile Cpt je nas vetsinou dost ale taky by se naslo misto.

Pokud budes ve hre napis nekomu z officiru: Aurin,Beregont,Palantier,Waadu.
Jinak te sam kontaktuju ve hre ale pocitam ze online oba soucasne budeme jedine tenhle tyden v patek nebo v nedeli.
Návrat hore Goto down

Elgrind
Footman
Footman

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 06.08.2012

Prihlaska Vide
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska   Prihlaska EmptyPi september 21, 2012 8:01 am

Tak od vcerejska jsem jenom Vas Cool Jeste jednou dik Palantier za hulku Very Happy .
Hodlam protahnout vsechny classy az do max. lvl. Na druhou stranu chapu, ze to nepujde rychle. Warden bude tank. Uvidime co bude, snad budu prinosem nez pritezi... Laughing
Návrat hore Goto down

Beregond
Lieutenant
Lieutenant

Poèet pøíspìvkù : 259
Join date : 20.09.2009
Age : 32
Location : Karlovy Vary

Prihlaska Vide
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska   Prihlaska EmptyPi september 21, 2012 8:16 am

Prijat.
Návrat hore Goto down

Sponsored content



Prihlaska Vide
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska   Prihlaska Empty

Návrat hore Goto down
 

Prihlaska

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra: Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Rest in Peace :: Staré RIP forum :: Nábor -